lessphp fatal error: load error: failed to find /newhome2/bmqmqbik/public_html/wp-content/themes/theme50934-1/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /newhome2/bmqmqbik/public_html/wp-content/themes/theme50934-1/style.less Вкусна, лесна и едноставна маринада за подготовка на месо:

Вкусна, лесна и едноставна маринада за подготовка на месо:

- Соја сос
- Worcestershire сос
- Сенф
- Сок од лимон
- Сол и црн пипер
- Лук во прав
- Кромид во прав
- Масло за готвење
Измешајте ги сите состојки, со смесата полијте го месото и оставете го да отстои во фрижидер не помалку од 2 часа пред печење.
#ЗаВкусотСеЗборува

Comments are closed.