lessphp fatal error: load error: failed to find /newhome2/bmqmqbik/public_html/wp-content/themes/theme50934-1/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /newhome2/bmqmqbik/public_html/wp-content/themes/theme50934-1/style.less Лесна и едноставна маринада

Лесна и едноставна маринада

Лесна и едноставна маринада која одговара со пилешко, свинско и јунешко месо

- Соја сос
- Мед или кафеав шеќер по желба
- Масло за готвење
- Worcestershire сос
- Сол и црн пипер
Измешајте ги сите состојки и маринирајте го месото преку ноќ.
#ЗаВкусотСеЗборува

Comments are closed.