lessphp fatal error: load error: failed to find /newhome2/bmqmqbik/public_html/wp-content/themes/theme50934-1/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /newhome2/bmqmqbik/public_html/wp-content/themes/theme50934-1/style.less Маринада за пилешки батаци

Маринада за пилешки батаци

- Пилешки батаци од Римес
- Лимон
- Свеж рузмарин
- Маслиново масло
- Сол и црн пипер
Измешајте ги сите состојки во сад и со нив полејте ги пилешките батаци. Оставете ги да отстојат во маринадата 2 - 3 часа пред готвење.
#ЗаВкусотСеЗборува

Comments are closed.