lessphp fatal error: load error: failed to find /newhome2/bmqmqbik/public_html/wp-content/themes/theme50934-1/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /newhome2/bmqmqbik/public_html/wp-content/themes/theme50934-1/style.less Намаз од чадено Голд филе

Намаз од чадено Голд филе

- Чадено Голд филе од Римес
- Мајонез и сенф
- Кромид и лук
- Кисели краставички
- Црвен пипер
- Сол и црн пипер
Киселите краставички исечкајте ги на ситно, а сите останати состојки ситнете ги во блендер додека не добиете кремаста смеса. На крај само промешајте заедно со краставичките.
#ЗаВкусотСеЗборува

Comments are closed.