lessphp fatal error: load error: failed to find /newhome2/bmqmqbik/public_html/wp-content/themes/theme50934-1/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /newhome2/bmqmqbik/public_html/wp-content/themes/theme50934-1/style.less Салата со макарони

Салата со макарони

- Чадено Голд филе од Римес
- Кравјо сирење
- Макарони
- Магдонос
- Сол и црн пипер
Сварете ги макароните според инструкциите на амбалажата, исецкајте ги на коцки чаденото голд филе и сирењето и сé заедно измешајте. Зачинете со магдоносот, солта и црниот пипер.
#ЗаВкусотСеЗборува

Comments are closed.